Vítejte na stránkách městyse Lázně Toušeň

František Jampílek

Kalendář akcí
Nepřehlédněte
08.06.2021: Florián - zpravodaj
Florián - zpravodaj městyse pro květen-červen 2021 najdete ke stažení zde.
Fotografie z akcí
YouTube kanál
Info z regionu
Spisy z historie obce
I. kronika městyse Toušeně

Kniha pamětí městečka
Toušeně 1907-1961
Toušeňský Myšák
Nejčtenější

Neexistují vhodná data!

Počasí
Počasí zítra Počasí pozítří Počasí popozítří Počasí za tři dny
Zdroj: MeteoPress.cz
Okolní kina
Jízdní řády

Galerie fotografií

14. 05. 2008 - Rubrika: Různé - Autor: Michal Nováček
... aneb nemáte také schované nějaké zajímavé fotky z Toušeně?

Jistě jste si mnozí již stačili všimnout, že na toušeňských stránkách byla nově zprovozněna galerie fotografií. Tato galerie je dělena na tematické skupiny; mimo to jsou jednotlivé fotografie dále řazeny do různých kategorií a lze si tak vybrat způsob zobrazení skupin fotografií, vedle dalších možností řazení fotografií přímo ve skupinách (dle popularity, data nebo hodnocení). Fotografie je možno i komentovat.

Galerie bude průběžně doplňována, sám mám ve svém archívu ještě řadu fotografií z různých akcí pořádaných v Toušeni (dětské sportovní dny, besídky, zahájení školního roku, objekty, příroda, atd.). Do začátku "plnění" galerie též přispěl velmi zajímavými historickými fotografiemi a pohlednicemi RNDr. Jan Králík.

Pokud sami vlastníte zajímavé fotografie týkající se života v Toušeni a nebráníte se jejich zveřejnění v galerii, budu velmi rád za jejich poskytnutí. V tomto případě si prosím přečtěte několik následujících bodů:

  • Fotografiemi se rozumí historické či současné obrázky, snímky či pohlednice, jejichž obsahem jsou zajímavé či dokumentární záběry z kultury, sportu, zábavy, apod., dále lidé, příroda, stavby, budovy, pamětihodnosti, atd., vážící se na Lázně Toušeň a nejbližší okolí.
  • Abychom se vyhnuli možným problémům s autorskými právy, poskytujte zásadně své fotografie. V případě jiných než svých je vhodné znát a uvést alespoň zdroj, z něhož jste je získali.
  • Pokud jde o série fotografií (akce, atd.), neposílejte všechno, stačí vybrat 3-4 nejzajímavější.
  • S kvalitou fotografií, byť ta je samozřejmě též vítána, si hlavu nelámejte, důležitá je dokumentační hodnota, zajímavost, jedinečnost.
  • Ideální je stav, pokud máte tyto fotografie v elektronické formě. Požadovaný formát je JPG s rozumnou kvalitou-kompresí (při ukládání do JPG ze zdrojové fotografie nastavit cca 80-90% kvalitu) a max. velikostí do cca 1000x700 pixelů.
  • Nezapomeňte uvést ke každé fotografii stručný popis a datum vzniku, stačí i přibližné, případně zdroj zasílaných fotografií - pokud něco z těchto informací není již obsaženo např. v názvu souboru.
  • Pokud si budete přát, u vašich fotografií vystavených v galerii lze uvést citaci "Fotografie poskytl vaše jméno".
  • V případě zveřejnění vašich fotografií v galerii souhlasíte s tím, že vaše fotografie jsou veřejně přístupné a mohou být dále používány, zpracovávány či upravovány pro další použití v rámci toušeňských stránek (články, atd.). Ostatní práva k vaším fotografiím zůstávají nedotčena.

V případě vaší ochoty s poskytnutím fotografií tyto prosím zasílejte jako přílohu e-mailu na tuto adresu. Lze dohodnout i jinou formu předání. Předem děkuji.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

 
Tyto stránky jsou generovány a spravovány pomocí redakčního systému phpRS
Design: MN - Obsah: uvedení autoři - © 1999-2019
Všechna práva vyhrazena - All rights reserved
Prohlášení o přístupnosti stránek - Pravidla pro používání cookies - Kontakt na správce stránek